۱۳۹۷-۱۲-۲۰

مجتمع های مسکونی

مدیریت آسان اما هوشمندانه ساختمان

اگر شما مدیر یک مجتمع یا یک برج مسکونی هستید، 
مدیریت هزینه ها- دریافت شارژ
پرداخت قبوض مصرفی مشاعات
رسیدگی به خرابی های ساختمان
کنترل رفت و آمد تیم های فنی
تنظیم و ارائه گزارش عملکرد به ساکنین
دغدغه همیشگی شما نخواهد بود. 
داشبورد مدیریتی با محیط کاربری آسان

با در اختیار داشتن داشبورد مدیریت، تمام امور مدیرت ساختمان در هر لحظه تحت کنترل شماست.همچنین گزارش عملکرد دادن به اهالی مجتمع همیشه کار دشواری بوده اما سیمپو با آسان کردن این گزارش نویسی با چند کلیک ، تمامی عناوین فعالیت های دوره مسولیت شما را برایتان فراهم می کندبه امور مهم تر مشغول باشید . مسوولیت های شما به نحو شایسته ای انجام خواهد شد. 

کاهش هزینه ها با نظارت دقیق و بازرسی دوره ای

لوازم و تاسیسات شما هرجا باشد تحت نظارت دائمی شماست. انجام بازرسی دوره ای جهت پیشگیری از خرابی های احتمالی فقط یکی از راهکارهاست .

محاسبه و پرداخت آنلاین هزینه های شارژ و قبوض مصرفی

با ثبت اطلاعات سهم شارژ هر واحد ، یک بار برای همیشه با نگرانی های تامین مالی هزینه های مجتمع خودخداحافظی کنیدهمچنین می توانید از صندوق شارژ موجود قبض های مشاعات که در شارژ لحاظ شده را به صورت آنلاین پرداخت کرده و رسید آن را جهت گزارش عملکرد شفاف مالی خود در یک جای امن نگهداری کنید

درخواست آنلاین تعمیرات و رفع خرابی های ساختمان

درخواست خدمات فنی مجتمع خود را آنلاین ثبت کنید و منتظر انجام آن باشید فرقی نمی کند درخواست شما مربوط به کار نظافتی باشد یا برق و تاسیسات، راهکار انجام آن همیشه در جیب شماست. 

ویژگی های نسخه ساکنین مجتمع

پرداخت آنلاین شارژ و نگهداری رسیدها

تمامی پرداخت های خود را به صورت آنلاین انجام داده و رسید آن را نگهداری کنید. این رسید هم برای مستاجرین و هم برای مالکان قطعا به کار خواهد آمد

درخواست آنلاین تعمیر و رفع خرابی ها

درخواست خدمات فنی مربوط به واحد خود را به صورت آنلاین ثبت کنید و منتظر تماس کارشناس فنی برای هماهنگی و  رفع مشکل خود باشید فرقی نمی کند درخواست شما مربوط به کار نظافتی باشید یا برق و تاسیسات، چون راهکار انجام آن همیشه در جیب شماست. همچنین می توانید  ضمن استفاده از سرویس تعمیرات این اپلیکیشن، گزارش مالی مواردی را که متعلق به مالک می باشد به صورت آنلاین ارائه کنید. .

خداحافظی با اخطار قطع قبض ها

با ثبت اطلاعات و تعیین شماره کنتورهای واحد ، با اخطار قطع به دلیل عدم پرداخت قبض های مصرفی خداحافظی کنید. 

بازرسی ، نظارت و خدمات حتی در ایام تعطیل

لوازم و تاسیسات شما هرجا باشد تحت نظارت دائمی شماست. انجام بازرسی دوره ای جهت پیشگیری از خرابی های احتمالی یکی از راهکارهاست. با نظارت دقیق و بازرسی دوره ای  از محل نصب تجهیزات شما هزینه های شما کاهش یافته و خرابی ها شما را غافلگیر نمی کنند.

درخواست فعال سازی
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .