۱۳۹۸-۰۱-۰۸

قوانین و مقررات

محل فعالیت

محل فعالیت  این مجموعه  در جمهوری اسلامی ایران و تابع شرایط و قوانین این کشور است. قوانین بانک مرکزی، قوانین ابلاغی شورای عالی فضای مجازی و کمیته تعیین مصادیق محتوای مجرمانه در هر زمان لازم الاجرا می باشد و با عضویت در این سایت،اقرار می نمایید که قوانین و مقررات را مطالعه کرده و با آنها موافقت نموده اید.

همزمان با امضای این توافق نامه ، کد یکتای مجتمع ،  از طرف سیمپو  ایجاد شده و در اختیار مدیریت مجتمع قرار خواهد گرفت.

کاربران می توانند اپلیکیشن مورد نظر را از سایت به صورت رایگان دانلود نمایند

کاربران می توانند با درج کد مجتمع، نسبت به ثبت مشخصات واحد و فعالسازی اکانت خود اقدام نمایند.

پس از فعالسازی ، امکان مشاهده و پرداخت شارژ ، پرداخت قبوض مصرفی ، درخواست خدمات فنی ، مشاهده تابلوی اعلانات و سایر امکانات سیمپو برای کاربران فراهم خواهد شد.

پس از ثبت اطلاعات کاربران، امکانات داشبورد مدیریت شامل فهرست ساکنین، درج و ارسال اطلاعیه، تعیین مبلغ شارژ بهره­برداران (مالکین و مستاجران) ، پرداخت هزینه های قبوض مشاعات، درخواست نیروی فنی جهت انجام سرویس های تعمیر و  نگهداری مجتمع. تنظیم گزارش عملکرد و  و ارسال صورتجلسات. برای مدیر فراهم خواهد شد.

در نسخه مسکونی    هزینه ای بابت استفاده از امکانات نسخه پایه سیمپو دریافت نخواهد شد.

در نسخه تجــاری    درصدی از مبالغ شارژ که توسط این ابزار به حساب مدیریت مجتمع واریز شود، به سیمپو پرداخت خواهد شد.

وجوه واریزی کاربران بابت شارژ به شماره شبای معرفی شده از سوی مدیر مجتمع واریز خواهد شد.

روال قبلی اخذ هزینه های شارژ ، اطلاع رسانی و تعمیرات فنی مجتمع می تواند به قوت خود باقی بماند.

مدیریت مجتمع همزمان با امضاء ، رضایت خود را جهت کسر درصد مورد توافق و واریز خودکار باقیمانده مبلغ به حساب مدیریت در بازه های تعیین شده انتقال اسناد پایا اعلام می نماید.

موارد غیرمجاز

تمامی موارد ممنوعه و غیرمجاز در قانون جرائم رایانه ای ایران

دور زدن روال انجام تراکنش

این سایت  می تواند در صورت مشاهده هرگونه تخلف بدون اطلاع یا هشدار قبلی، حساب فرد خاطی را مسدود نموده و ضمن خودداری از واریز مبالغ موجود، اطلاعات هویتی و لاگ فعالیت های ایشان را به مراجع قضایی جهت تعیین تکلیف ارسال نماید.

استفاده از چند حساب

استفاده از چند حساب کاربری توسط یک نفر یا یک مجموعه ( مالتی اکانت ) ممنوع می باشد و در صورت مشاهده تمامی حساب های مرتبط به همراه موجودی حساب مسدود خواهد شد.

رفع مسئولیت

هيچ شخص حقیقی یا حقوقی اجازه واگذاری مشخصات حساب کاربری خود را به غیرندارد. سازمان ها برای دپارتمان های مختلف می توانند نام کاربری جدید و دسترسی های مجزا برای کارمندان خود تعریف نمایند. بديهیست در صورت تخلف یا سو استفاده، مسئوليت و عواقب واگذاری مشخصات اطلاعات حساب بر عهده شخص واگذار کننده و صاحب حساب می باشد.